Fotografka Jana Bělská

Dobrý den,

srdečně Vás vítám na mých stránkách. Zabývám se focením převážně umělecké, modelingové (booky, testy, set cards,...), portrétní či reklamní fotografie, ale ráda Vám zhotovím také fotografie Vašich dětí, mazlíčků, rodinné fotografie nebo obrázky na jakékoli jiné téma.

Samostatným odvětvím mé tvorby je zhotovení obrazů od nejmenších rozměrů až po velkoformátové. Obrazy zhotovuji přímo pro vybraný prostor nebo příležitost a to buď klasicky na papírový podklad, nebo fotografie tištěné na plátno, vždy po pečlivé konzultaci s klienty. Hotové obrazy jsou včetně pevného podkladu, laminace, na Vaše přání mohou být vložené do vybraného rámu dle výběru.

Focení je možné jak v atelieru, tak ve Vámi vybraných interierech či exterierech. Jako vizážistka, což je má druhá profese, si modely i modelky pro focení líčím sama. Vytvořím účes, styling i make-up přímo k Vašemu typu a osobnosti. Profesionálně zvládnutá počítačová retuš je taktéž součástí každé fotografie. Mým cílem je přiblížit se co nejvíce Vašim představám a Vaše maximální spokojenost s atmosférou, průběhem focení a hlavně s výsledným společně vytvořeným dílem. Jakékoli dotazy Vám ráda zodpovím na tel. čísle: 777 007 880. 

Děkuji Vám za návštěvu mých stránek a věřím, že se Vám ukázka mé tvorby bude líbit.

 

fotografka Jana Bělská

 
TOPlist